Takaisin: Tapahtumasivu – Tulospalvelu

 

Nuuksion 7 ja Nuuksion 4 tulokset, 12-14.06.2020

Nuuksion 7

Sija Joukkue Osuudet Aika Kärjestä Leimat
1. Urheilukoulu 7/7 09:39:40 Ok
2. Espoon Akilles 7/7 11:17:29 01:37:49 Ok
3. HS 7 7/7 12:19:39 02:39:59 Ok
4. Suunta-Sepot 7/7 12:28:18 02:48:38 Ok
5. Ei niin nopeat mutta notkeat 7/7 12:28:21 02:48:41 Ok
6. Petolintu 1 7/7 13:57:25 04:17:45 Ok
7. Downtown 65 – Edari 7/7 14:11:23 04:31:43 Ok
8. HML Tarmo All Stars 7/7 14:18:16 04:38:36 Ok
9. Tio Rättens Män 7/7 14:48:45 05:09:05 Ok
10. HS LuoMU 7/7 15:42:37 06:02:57 Ok
11. SK-0K 7/7 15:47:08 06:07:28 Ok
12. Reaktor 1 7/7 15:53:45 06:14:05 Ok
13. OK 77 Damlaget Victorious Secret 7/7 16:02:24 06:22:44 Ok
14. HS Kukat 7/7 16:14:48 06:35:08 Ok
15. Nihtisalon Veto 7/7 16:33:10 06:53:30 Ok
16. Lynx kissanaiset 7/7 16:33:35 06:53:55 Ok
17. Team osake 7/7 16:34:46 06:55:06 Ok
18. Rastitykki 7/7 16:47:21 07:07:41 Ok
19. eLadies3 7/7 16:52:51 07:13:11 Ok
20. eLadies 9 7/7 16:56:00 07:16:20 Ok
21. Team Azure 7/7 17:02:29 07:22:49 Ok
22. OC Puisto 7/7 17:04:33 07:24:53 Ok
23. TuNMKY N7 7/7 17:05:37 07:25:57 Ok
24. Beach Boys 7/7 17:17:06 07:37:26 Ok
25. Espoon Suunta 9 7/7 17:23:55 07:44:15 Ok
26. PuTi 7/7 17:40:23 08:00:43 Ok
27. HS Mehiläiset 7/7 17:52:11 08:12:31 Ok
28. Team Skutsi 7/7 18:06:32 08:26:52 Ok
29. HS 999 7/7 18:17:32 08:37:52 Ok
30. Piispan poijjat 7/7 18:38:52 08:59:12 Ok
31. Rastaalan rasti 7/7 18:51:37 09:11:57 Ok
32. Pitserian naiset 7/7 19:22:27 09:42:47 Ok
33. Suunnituskerho 2020 7/7 19:23:03 09:43:23 Ok
34. Siemens – Rivakka Sisu 7/7 19:39:39 09:59:59 Ok
35. PaHa-rasti 7/7 19:40:07 10:00:27 Ok
36. RC Eemeli 7/7 20:17:23 10:37:43 Ok
37. Raisu Lumous 7/7 21:16:07 11:36:27 Ok
38. Rastilipun metsästäjät 7/7 21:17:27 11:37:47 Ok
39. Rässi-Rasti 7/7 21:27:37 11:47:57 Ok
40. Team Electrofit 7/7 21:50:06 12:10:26 Ok
41. Turun Puristus I 7/7 22:42:53 13:03:13 Ok
42. Täsmämätäs 7/7 23:15:22 13:35:42 Ok
43. HeSeKeKo 7/7 23:22:07 13:42:27 Ok
44. HS Talman Puolisukeltajat 7/7 23:49:00 14:09:20 Ok
45. Pähkinärinteen Pallo 1 7/7 23:53:26 14:13:46 Ok
46. Riihimäen Suunnistajat 7/7 24:32:23 14:52:43 Ok
47. IK Tunnelpojkarna 7/7 24:49:05 15:09:25 Ok
48. FC Kiisseli 7/7 24:58:45 15:19:05 Ok
49. Kaukametsän Paholaiset 7/7 25:00:31 15:20:51 Ok
50. Kyssin Kollit 7/7 25:43:43 16:04:03 Ok
51. PYVMM 7/7 26:03:23 16:23:43 Ok
52. Rasti-Wäinöt 7/7 26:25:29 16:45:49 Ok
53. Peikon Veto 7/7 26:39:53 17:00:13 Ok
54. Kilpakonnat 7/7 27:57:02 18:17:22 Ok
55. HRUP 7/7 28:04:14 18:24:34 Ok
56. Downtown 65 – Suojuotti 7/7 28:19:08 18:39:28 Ok
57. Kolmenkympin ikäkriisi 7/7 29:39:32 19:59:52 Ok
58. Downtown 65 – OK Tunnelbana Pojkar 7/7 30:51:56 21:12:16 Ok
59. Calculadies 7/7 37:00:09 27:20:29 Ok
OK Raseborg 1 N7 7/7 12:43:14 Manual
Futurice 7/7 13:40:55 Dsq
ABB SK 7/7 17:28:05 Dsq
Hyvinkään Sveitsiläiset 7/7 15:22:58 Dsq
IK ÖRNEN N7 7/7 17:56:52 Dsq
HS VestranHovi 7/7 18:33:33 Dsq
Downtown 65 – Akatemia 7/7 19:50:56 Dsq
Rajiksen Uppopalloilijat 7/7 23:35:51 Dsq
Downtown 65 – Suunnistus jaloissa 7/7 27:15:19 Dsq
SuoKanat 7/7 28:27:00 Manual
Rasti-Jyry 7/7 11:56:46 Manual
Rasti-Hukat 7/7 18:19:48 Manual
Downtown 65 – Legion of Doom 7/7 18:48:30 Dsq
Jukola-Venlakoulu 2020 1. joukkue 7/7 22:28:39 Dsq
Linnankiertäjät 1 7/7 10:13:42 Manual
S6 6/7 11:17:21 Ok
404 Path Not Found 6/7 14:53:36 Ok
Noin Seitsemän Veljestä 6/7 19:29:43 Ok
Jämäkkä 7.0 6/7 20:11:56 Ok
AS Skinnarila 6/7 11:29:30 Dsq
Beach girls 6/7 16:41:35 Manual
Eteläsuomalaisen osakunnan seniorit 6/7 23:58:46 Dsq
Ihanat maisterit baanalla 6/7 22:17:38 Dsq
HS Kesähessut 5/7 11:20:03 Ok
HS 11 5/7 15:56:49 Ok
b00t 5/7 17:23:19 Ok
Virastokeskuksen Vikkelät 7 5/7 21:35:33 Ok
Rastihaukat N7 5/7 10:32:50 Dsq
Ilves-Jussit 5/7 18:34:16 Dsq
Kunnon Urheilijat 4/7 12:53:18 Ok
Rasti Elmo 3/7 06:04:15 Ok
Team SOSE N7 3/7 11:27:42 Ok
Haukijahtaajat 1 2/7 04:22:32 Ok

Nuuksion 4

Sija Joukkue Osuudet Aika Kärjestä Leimat
1. HS Haarlaa 4/4 02:50:57 Ok
2. HS Lakaset co. 4/4 03:13:57 00:23:00 Ok
3. AFRY 4/4 03:40:02 00:49:05 Ok
4. Metsän enkelit 4/4 03:50:53 00:59:56 Ok
5. TuNMKY N4 4/4 03:58:27 01:07:30 Ok
6. OK 77 Damlaget Victorious Secret 2 4/4 04:00:35 01:09:38 Ok
7. Rasti-Jyryn Venlat 4/4 04:02:31 01:11:34 Ok
8. HS Kalat 4/4 04:04:43 01:13:46 Ok
9. Urpon Rytky 4/4 04:22:08 01:31:11 Ok
10. Ontrail.net 4/4 04:29:04 01:38:07 Ok
11. Mainiot Mimmit 4/4 04:42:35 01:51:38 Ok
12. PHYK Handy Jussit 4/4 04:47:16 01:56:19 Ok
13. HS Huono idea 4/4 04:51:28 02:00:31 Ok
14. HS Louhet 4/4 04:54:42 02:03:45 Ok
15. eLadies1 4/4 04:55:47 02:04:50 Ok
16. Gauss-Krüger 1 4/4 04:59:02 02:08:05 Ok
17. M&M ja kiintiösuunnistaja 4/4 05:01:45 02:10:48 Ok
18. Forestart 4/4 05:09:43 02:18:46 Ok
19. OivalO 4/4 05:27:19 02:36:22 Ok
20. Suppaman 4/4 05:28:48 02:37:51 Ok
21. Rasti-Jyry 2 4/4 05:33:00 02:42:03 Ok
22. KaNi 4/4 05:47:02 02:56:05 Ok
23. Emittimet II 4/4 05:58:51 03:07:54 Ok
24. Suonsalmen Suunta 4/4 06:00:26 03:09:29 Ok
25. HS Team HeVi 4/4 06:01:12 03:10:15 Ok
26. OK 77 Silver Ladies 4/4 06:03:27 03:12:30 Ok
27. Lynx-Ladyt 4/4 06:06:28 03:15:31 Ok
28. Lahen nuijat 4/4 06:11:05 03:20:08 Ok
29. ROK -Ruokonen Orientering Klubb 4/4 06:15:41 03:24:44 Ok
30. Rastihaukat N4 4/4 06:23:40 03:32:43 Ok
31. PHYK Handy Venlat 4/4 06:26:09 03:35:12 Ok
32. Rastinolla 4/4 06:34:52 03:43:55 Ok
33. Roschier 4/4 06:45:18 03:54:21 Ok
34. HS TS 4/4 07:00:35 04:09:38 Ok
35. IK ÖRNEN N4 4/4 07:25:50 04:34:53 Ok
36. Jokelat 4/4 07:35:52 04:44:55 Ok
37. Halitapit 4/4 07:44:40 04:53:43 Ok
38. Nautiskelijat 4/4 07:59:00 05:08:03 Ok
39. Pilkut 4/4 08:02:24 05:11:27 Ok
40. Team SOSE N4 4/4 08:10:54 05:19:57 Ok
41. Reaktor 2 4/4 09:36:35 06:45:38 Ok
42. TriathlonSuomi 4/4 11:20:11 08:29:14 Ok
WeTo 4/4 02:43:17 Manual
Vartiovuori 1 4/4 04:48:52 Dsq
Qentinel 4/4 04:30:41 Dsq
Synteettinen suunta 4/4 06:10:48 Dsq
Team KuiKui 4/4 06:36:08 Dsq
Rasti-Jyry elämys 4/4 02:05:20 Dsq
HS Sydämet 4/4 02:07:57 Manual
OK Raseborg 1 N4 4/4 02:15:41 Manual
HS D16 3/4 02:38:26 Ok
Metkut 3/4 04:37:00 Ok
Vartiovuori 2 3/4 05:25:28 Ok
Emittimet I 3/4 06:05:02 Ok
Standard Errors 2/4 03:14:07 Ok
VIP 1/4 01:15:28 Ok
Suuntahukassa 1/4 01:39:12 Ok

Henkilökohtainen Nuuksion 4

Sija Joukkue Osuudet Aika Kärjestä Leimat
1. Fasaanipaisti 4/4 04:48:23 Ok


Päivitetty: 2020-6-18 13:46:05