H21

Lähti: 41, Keskeytti: 1, Hylätty: 2

1. 11 Heikkilä Tuomas Helsingin Suunnistajat 14:10
2. 40 Ruohola Akseli MS Parma 14:25 +15
3. 17 Simosas Otto Tampereen Pyrintö 14:29 +19
4. 19 Boesen Andreas Hougaard Angelniemen Ankkuri 14:41 +31
5. 24 Palmen Alvar Espoon Suunta 14:55 +45
6. 5 Suominen Eemeli Hiidenkiertäjät 15:04 +54
7. 36 Laukkarinen Jesse SK Uusi 15:07 +57
8. 25 Virtanen Akseli Kouvolan Suunnistajat 15:15 +1:05
9. 43 Parjanne Antti Lynx 15:22 +1:12
10. 33 Takanen Lari Paimion Rasti 15:32 +1:22
11. 37 Liukkonen Oskari Hiidenkiertäjät 15:34 +1:24
12. 21 Koistinen Olli-Pekka Hiidenkiertäjät 15:36 +1:26
13. 32 Nokka Atte Lappeen Riento 15:39 +1:29
14. 26 Sõnajalg Ats Lapuan Virkiä 15:56 +1:46
15. 10 Sipponen Jere Paimion Rasti 15:59 +1:49
16. 12 Koivisto Antton SK Uusi 16:17 +2:07
17. 35 Järvenpää Antti OK77 16:22 +2:12
18. 1 Turkki Eero Olavin Rasti 16:33 +2:23
19. 29 Seppänen Kari-Pekka Espoon Suunta 16:37 +2:27
19. 45 Iurev Dmitrii Hiidenkiertäjät 16:37 +2:27
21. 13 Stenbacka Wilhelm OK77 16:38 +2:28
22. 8 Haajanen Erik Pargas IF 16:49 +2:39
23. 2 Sankari Matias Lahden Suunnistajat-37 16:53 +2:43
24. 46 Seppänen Jukka-Pekka Hiidenkiertäjät 16:55 +2:45
25. 9 Vierimaa Ville Espoon Akilles 16:58 +2:48
25. 14 Tulonen Benjamin Hiidenkiertäjät 16:58 +2:48
25. 41 Alajoutsi Oliver Koovee 16:58 +2:48
28. 30 Kuutti Veli-Pekka Espoon Akilles 17:02 +2:52
29. 6 Melin Christoffer IK Falken 17:39 +3:29
30. 38 Korpio Juha Espoon Akilles 18:00 +3:50
31. 15 Alajoutsi Jasper Koovee 18:32 +4:22
32. 31 Sorsa Perttu Hiidenkiertäjät 18:39 +4:29
33. 7 Suhonen Antto-Iiro Kuopion Suunnistajat 18:45 +4:35
34. 34 Kuoppamäki Juho Rastivarsat 20:23 +6:13
35. 3 Mänty Eero Espoon Akilles 21:14 +7:04
36. 27 Tolvanen Leo Pihkaniskat 22:28 +8:18
37. 44 Kauppila Tomi Vehkalahden Veikot 22:33 +8:23
38. 23 Honkonen Atte Rasti-Jyry 24:08 +9:58
22 Niskanen Teemu Lahden Suunnistajat-37 Kesk.
18 Pakkanen Ville Espoon Akilles Hyl.
4 Pernu Lari Espoon Suunta Hyl.

H35

Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 74 Matilainen Juha Lahden Suunnistajat-37 15:02 +0
2. 73 Koskinen Jussi Espoon Suunta 15:58 +56
3. 70 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 16:31 +1:29
4. 72 Glad Ville Rasti-Jyry 16:52 +1:50

H40

Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 1

1. 82 Nurmilaukas Ville Espoon Akilles 16:01 +0
2. 77 Hakkarainen Tuomas Espoon Akilles 16:33 +32
3. 83 Korhonen Hannu Pihkaniskat 17:27 +1:26
4. 80 Lassila Jussi Pitäjänmäen Tarmo 19:00 +2:59
5. 76 Matilainen Teemu Rastihaukat 21:50 +5:49
6. 81 Kantelinen Teemu Hyvinkään Rasti 25:17 +9:16
7. 79 Höysniemi Matti Pihkaniskat 25:57 +9:56
78 Hillo Kari Downtown65 Hyl.

H45

Lähti: 25, Keskeytti: 0, Hylätty: 2

1. 100 Mutka Manu Turun Metsänkävijät 13:20 +0
2. 95 Peltola Juha MS Parma 14:17 +57
3. 85 Ahtiainen Akseli Kalevan Rasti 14:19 +59
4. 98 Salo Mikael OK Trian 14:45 +1:25
5. 104 Riissanen Jani Espoon Akilles 14:49 +1:29
6. 96 Virtanen Lassi Rasti-Lukko 15:04 +1:44
7. 90 Hanhela Jussi-Pekka Rasti-Jyry 15:31 +2:11
8. 99 Meronen Juha OCPuisto 15:58 +2:38
9. 145 Laitamäki Mika Hämeenlinnan Tarmo 16:03 +2:43
10. 91 Korhonen Tomi Hyvinkään Rasti 16:20 +3:00
11. 94 Hihnala Tero Koovee 16:22 +3:02
12. 105 Kirves Saku Keravan Urheilijat 16:31 +3:11
13. 88 Martikainen Mika OCPuisto 16:46 +3:26
14. 103 Isoherranen Sami Lynx 17:04 +3:44
15. 89 Pohjola Olli-Pekka Koovee 17:06 +3:46
16. 101 Anttonen Mikael Karkki-Rasti 17:07 +3:47
17. 106 Nurmiainen Jouko OK Raseborg 17:31 +4:11
18. 92 Nylund André OK Raseborg 17:38 +4:18
19. 93 Lehtimäki Harri Hämeenlinnan Tarmo 17:45 +4:25
20. 86 Hämäläinen Petri Pihkaniskat 18:08 +4:48
21. 84 Nikkinen Jari Hiidenkiertäjät 19:02 +5:42
22. 102 Tamminen Miika Rasti-Jyry 19:38 +6:18
23. 108 Alajoutsi Jukka Koovee 21:47 +8:27
97 Martomaa Simo Kalevan Rasti Hyl.
87 Rekonen Janne Rasti-Jyry Hyl.

H50

Lähti: 18, Keskeytti: 0, Hylätty: 1

1. 127 Heikkilä Tero Paimion Rasti 14:52 +0
2. 122 Uusitalo Tero Espoon Akilles 15:09 +17
3. 119 Harjamäki Petri Hiidenkiertäjät 15:17 +25
4. 121 Ryyppö Jarkko Rastivarsat 15:20 +28
5. 117 Pulli Antero Rajamäen Rykmentti 15:37 +45
6. 116 Larmala Juha-Pekka Espoon Suunta 15:58 +1:06
7. 110 Parttimaa Timo Angelniemen Ankkuri 16:12 +1:20
8. 124 Loukkalahti Mika Rajamäen Rykmentti 16:41 +1:49
9. 114 Ruohola Risto MS Parma 16:47 +1:55
10. 112 Mehtälä Markku Pihkaniskat 17:36 +2:44
11. 123 Laine Arttu Espoon Suunta 17:48 +2:56
12. 111 Lehtonen Olli Korven Honka 19:11 +4:19
13. 126 Lindahl Anders OK Trian 19:50 +4:58
14. 113 Weiss Robert OK77 20:20 +5:28
15. 115 Kyckling Kai Rastihaukat 24:18 +9:26
16. 118 Lintula Timo OK Trian 26:45 +11:53
17. 125 Rokka Timo Lounais-Hämeen Rasti 28:34 +13:42
120 Tuominen Hans Pihkaniskat Hyl.

H55

Lähti: 17, Keskeytti: 0, Hylätty: 1

1. 135 Kiljunen Pekka Anttolan Urheilijat 12:27 +0
2. 137 Östergård Patric OK Trian 12:38 +11
3. 133 Routsi Jyrki Hiisirasti 12:56 +29
4. 134 Hakulinen Pekka Espoon Suunta 12:57 +30
5. 143 Kiviniitty Jyrki Espoon Akilles 13:29 +1:02
6. 132 Molnar Geza Rastivarsat 14:08 +1:41
7. 138 Jyrkkäranta Jyri Koovee 14:26 +1:59
8. 140 Numminen Hannu Espoon Akilles 14:32 +2:05
9. 142 Kuuluvainen Juha Espoon Suunta 15:08 +2:41
10. 131 Vänttinen Harri Espoon Suunta 15:11 +2:44
11. 128 Vuorinen Hannu Kymin Suunnistajat 15:15 +2:48
12. 144 Lahtinen Jari Rasti-Vihti 16:12 +3:45
13. 136 Ritakallio Timo Lynx 16:44 +4:17
14. 139 Huhtanen Ossi Tampereen Pyrintö 17:01 +4:34
15. 129 Lahtinen Jari Itä-Hämeen Rasti 17:08 +4:41
16. 130 Frilander Heikki OK Trian 17:22 +4:55
141 Ray Tomas OK77 Hyl.

H60

Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 148 Malinen Jouko Rajamäen Rykmentti 14:29 +0
2. 147 Fogelholm Mikael Keravan Urheilijat 14:42 +13
3. 149 Liukkonen Juha Hiidenkiertäjät 15:50 +1:21
4. 146 Heinonen Kari Angelniemen Ankkuri 16:14 +1:45
5. 150 Ojapalo Ilkka Rajamäen Rykmentti 16:33 +2:04

H65

Lähti: 14, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 164 Sani Mikko Hollolan Urheilijat -46 12:33
2. 161 Ilmakunnas Pekka Pihkaniskat 12:56 +23
3. 156 Hautala Matti Oulun NMKY:n Urheilijat 13:37 +1:04
4. 154 Liukkala Pekka Hauhon Sisu 14:07 +1:34
5. 158 Valkonen Timo Rajamäen Rykmentti 14:31 +1:58
6. 159 Virtanen Timo Iitin Pyrintö 14:33 +2:00
7. 157 Pietilä Pekka Kangasala SK 14:51 +2:18
8. 153 Laaksonen Lasse Suomusjärven Sisu 14:56 +2:23
9. 151 Tervo Vesa Rajamäen Rykmentti 16:16 +3:43
10. 155 Väätäinen Seppo Espoon Suunta 16:50 +4:17
11. 152 Tarvainen Juhani Pitäjänmäen Tarmo 18:34 +6:01
12. 163 Nyberg Henry OK Trian 19:43 +7:10
13. 160 Niemi Ilkka Espoon Suunta 19:49 +7:16
14. 162 Nykänen Pentti Rasti-Jyry 24:58 +12:25

H70

Lähti: 15, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 168 Saksman Kai Estonia 10:12
2. 167 Railimo Matti SOC Asikkala 11:05 +53
3. 172 Helkkula Simo Pitäjänmäen Tarmo 11:31 +1:19
4. 170 Peltola Timo MS Parma 12:19 +2:07
5. 171 Nippala Juhani Rasti-Jyry 12:42 +2:30
6. 165 Inkinen Paavo Rasti-Jyry 13:06 +2:54
7. 173 Rapakko Timo Suomusjärven Sisu 13:45 +3:33
8. 177 Tolvanen Mauri Leppävaaran Sisu 13:46 +3:34
9. 176 Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry 15:06 +4:54
10. 175 Heiskanen Risto Espoon Suunta 15:46 +5:34
11. 169 Kataja Lasse Suomusjärven Sisu 15:58 +5:46
12. 166 Terävä Seppo XYZ 16:49 +6:37
13. 178 Helin Jorma Rasti-Jyry 18:16 +8:04
14. 174 Paikkala Jarmo Rasti-Jyry 18:18 +8:06
15. 180 Partanen Risto Hyvinkään Rasti 27:23 +17:11

H75

Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 185 Karvonen Raimo Suomusjärven Sisu 12:53 +0
2. 186 Reinikainen Pentti Rasti-Jyry 14:35 +1:42
3. 184 Koivula Keijo Hyvinkään Rasti 16:12 +3:19
4. 182 Rönkkö Paavo Espoon Suunta 16:19 +3:26
5. 183 Sirola Risto Keravan Urheilijat 23:42 +10:49

H80

Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 187 Vänttinen Seppo Espoon Suunta 24:21 +0
2. 189 Kuokkanen Kari Pihkaniskat 30:16 +5:55

H20

Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 191 Rokka Matias Lounais-Hämeen Rasti 18:55 +0

H18

Lähti: 10, Keskeytti: 0, Hylätty: 2

1. 197 Lautamäki Matias MS Parma 14:22 +0
2. 198 Maasilta Aapo Helsingin Suunnistajat 14:23 +1
3. 192 Kallela Luca Helsingin Suunnistajat 14:27 +5
4. 199 Sorsa Antti Espoon Suunta 15:15 +53
5. 200 Salo Kristian OK Trian 15:37 +1:15
6. 202 Nordgren Simon OK Trian 15:50 +1:28
7. 195 Mbembela Karim Lynx 16:03 +1:41
8. 196 Tiainen Olli Espoon Suunta 16:09 +1:47
201 Peltola Arttu Espoon Suunta Hyl.
203 Raasakka Jussi Espoon Suunta Hyl.

H16

Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 207 Muukkonen Topias MS Parma 13:05 +0
2. 212 Salomäki Jaakko SK Uusi 13:56 +51
3. 209 Koivisto Mikael SK Uusi 14:07 +1:02
4. 204 Donner Jesper OK77 14:32 +1:27
5. 206 Hiisilä Hannes Espoon Suunta 15:15 +2:10
6. 210 Rautio Daniel Espoon Suunta 15:20 +2:15
7. 211 Nikkinen Hannes Hiidenkiertäjät 15:31 +2:26
8. 208 Vuorensola Joonatan Lynx 15:39 +2:34
9. 205 Frilander Emil OK Trian 27:45 +14:40

H15

Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 1

1. 220 Riissanen Pyry Espoon Akilles 13:32 +0
2. 216 Haara Eino Helsingin Suunnistajat 15:00 +1:28
3. 221 Ikola Aapo Helsingin Suunnistajat 15:19 +1:47
4. 218 Meuronen Joonas Helsingin Suunnistajat 15:43 +2:11
5. 339 Länsiluoto Juho Helsingin Suunnistajat 16:52 +3:20
6. 214 Heikkinen Aaro Helsingin Suunnistajat 19:34 +6:02
7. 215 Kyckling Veikka Rastihaukat 24:27 +10:55
217 Ahoniemi Santeri Hyvinkään Rasti Hyl.

H14

Lähti: 16, Keskeytti: 0, Hylätty: 2

1. 240 Isoherranen Antti Lynx 13:53 +0
2. 229 Mourujärvi Jonne Rajamäen Rykmentti 14:24 +31
3. 235 Lintula Aapo OK Trian 15:13 +1:20
4. 228 Friman Eemeli Hyvinkään Rasti 15:38 +1:45
5. 237 Kantelinen Vili Hyvinkään Rasti 15:53 +2:00
6. 245 Tiainen Antti Espoon Suunta 15:55 +2:02
7. 233 Vilska Eemi Rajamäen Rykmentti 16:44 +2:51
8. 241 Joensuu Aapo Helsingin Suunnistajat 16:47 +2:54
9. 231 Vuorensola Tuomas Lynx 16:57 +3:04
10. 234 Peltola Otto Espoon Suunta 19:21 +5:28
11. 227 Krapu Aleksi Espoon Suunta 22:51 +8:58
12. 242 Kuronen Aleksi Rasti-Jyry 23:27 +9:34
13. 236 Kallela Lenni Helsingin Suunnistajat 23:33 +9:40
14. 244 Koivisto Luukas SK Uusi 32:38 +18:45
238 Nurmilaukas Niilo Espoon Akilles Hyl.
239 Nyman Elias Pihkaniskat Hyl.

D21

Lähti: 22, Keskeytti: 0, Hylätty: 1

1. 362 Enlund Alexandra Pargas IF 14:46 +0
2. 56 Isoherranen Salla Lynx 15:02 +16
3. 62 Rantala Jasmiina Lynx 15:30 +44
4. 60 Hulkkonen Johanna Koovee 15:31 +45
5. 52 Tala Emilia Helsingin Suunnistajat 15:35 +49
6. 50 Hilo Hanne Espoon Suunta 15:39 +53
7. 54 Mänkärlä Aino Lynx 16:01 +1:15
8. 59 Mattila Milla Helsingin Suunnistajat 16:22 +1:36
9. 68 Suhonen Anniina Helsingin Suunnistajat 16:49 +2:03
10. 67 Norrbacka Sanni Lynx 17:07 +2:21
11. 51 Eklund Ida-Marie OK77 17:19 +2:33
12. 69 Ajalin Riikka Turun Suunnistajat 17:39 +2:53
13. 58 Lindholm Vivian OK77 18:20 +3:34
14. 61 Plit Heidi Espoon Suunta 18:30 +3:44
15. 363 Asklöf Aino 18:57 +4:11
16. 53 Laurila Kirsti Pihkaniskat 19:06 +4:20
17. 64 Donner Isabel OK77 19:12 +4:26
18. 63 Näsi Juliaana Kuopion Suunnistajat 19:14 +4:28
19. 65 Rauhala Elina Espoon Akilles 21:12 +6:26
20. 49 Forsman Aada OK77 21:20 +6:34
21. 48 Vehomäki Varpu Olavin Rasti 21:39 +6:53
66 Määttänen Maria Espoon Suunta Hyl.

D35

Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 247 Väre Tiina Someron Esa 16:51 +0
2. 249 Julku Päivi OK Trian 17:58 +1:07
3. 246 Såger Nelli Espoon Suunta 22:56 +6:05
4. 248 Riikonen Jonna Rastihaukat 26:17 +9:26

D40

Lähti: 16, Keskeytti: 1, Hylätty: 0

1. 264 Heikkilä Maija Espoon Akilles 15:33
2. 250 Karppinen Riikka Espoon Akilles 16:36 +1:03
3. 262 Torvela Tiina Kuopion Suunnistajat 17:06 +1:33
4. 254 Muukkonen Eveliina Kangasala SK 17:14 +1:41
5. 263 Vilska Tiina Rajamäen Rykmentti 17:16 +1:43
6. 260 Koskinen Hanna-Riikka Hyvinkään Rasti 17:30 +1:57
7. 265 Kytömäki Katri Keravan Urheilijat 18:10 +2:37
8. 261 Launistola Heidi Espoon Akilles 18:13 +2:40
9. 253 Routsi Anastasia Rasti-Jyry 18:16 +2:43
10. 259 Castrén Jenni Rasti-Jyry 18:40 +3:07
11. 256 Wolff Charlotta OK Raseborg 19:26 +3:53
12. 252 Wiklund Anna Rastihaukat 20:48 +5:15
13. 357 Rantanen Sinikka Kymin Suunnistajat 21:51 +6:18
14. 266 Luurila Mervi Rasti-Jyry 22:50 +7:17
15. 251 Mustonen Minttu Närpes OK 23:36 +8:03
257 Nieminen Outi Rajamäen Rykmentti Kesk.

D45

Lähti: 12, Keskeytti: 0, Hylätty: 2

1. 273 Kivelä Riikka Vehkalahden Veikot 17:15
2. 267 Wartiainen Piritta Espoon Suunta 19:04 +1:49
3. 276 Konttila Minna Tampereen Pyrintö 20:42 +3:27
4. 274 Kleemola Katri Perttelin Peikot 21:04 +3:49
5. 277 Määttälä Johanna Espoon Suunta 21:20 +4:05
6. 272 Kirves Hetti Keravan Urheilijat 21:54 +4:39
7. 275 Oja Iina Pihkaniskat 22:08 +4:53
8. 269 Hovinen Mari Keravan Urheilijat 22:34 +5:19
9. 268 Varjola Johanna Koovee 23:08 +5:53
10. 271 Lintula Kirsi OK Trian 24:31 +7:16
278 Jarva Kaisa Tuusulan Voima-Veikot Hyl.
270 Mjösund Katja Espoon Suunta Hyl.

D50

Lähti: 11, Keskeytti: 0, Hylätty: 1

1. 283 Palmen Virpi Espoon Suunta 13:42 +0
2. 288 Rantala Eija Espoon Suunta 13:45 +3
3. 285 Molnar Pia Rastivarsat 15:17 +1:35
4. 279 Åberg Inga-Lill OK Trian 15:26 +1:44
5. 281 Franssila Hanna Angelniemen Ankkuri 15:45 +2:03
6. 284 Rokka Susanna Lounais-Hämeen Rasti 16:13 +2:31
7. 358 Laurila Anneli OK Trian 16:34 +2:52
8. 280 Kahanpää Hanna Espoon Suunta 16:49 +3:07
9. 287 Ray Carola OK77 17:24 +3:42
10. 282 Paalanen Anne Rajamäen Rykmentti 18:26 +4:44
286 Tuomola Marjo Rastihaukat Hyl.

D55

Lähti: 7, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 296 Hokajärvi Anja-Riitta Pihkaniskat 14:41 +0
2. 290 Schoultz von Annika OK77 14:56 +15
3. 292 Huhtanen Meri Tampereen Pyrintö 17:04 +2:23
4. 293 Linko Rita Espoon Suunta 17:10 +2:29
5. 294 Ljungqvist-Sarparant Nina Lynx 17:15 +2:34
6. 289 Hakulinen Paula Espoon Suunta 18:59 +4:18
7. 291 Mbembela Tuula Lynx 24:05 +9:24

D60

Lähti: 7, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 302 Kottonen Annariitta Lynx 14:40 +0
2. 303 Lindholm Ann OK77 15:32 +52
3. 298 Lallo Tuula OK Trian 15:38 +58
4. 297 Kokkila Marita Espoon Suunta 16:57 +2:17
5. 301 Kallio Arja Riihimäen Suunnistajat 17:43 +3:03
6. 304 Leskinen Tiina Lynx 22:21 +7:41
7. 300 Krum Mirva OK Trian 24:41 +10:01

D65

Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 308 Lonka Hennariikka Kalevan Rasti 11:45
2. 307 Illaru Sinikka Hiidenkiertäjät 12:16 +31
3. 305 Bergström Anneli Espoon Suunta 16:31 +4:46
4. 306 Ojapalo Anneli Rajamäen Rykmentti 16:34 +4:49
5. 309 Wickholm Rita OK Trian 17:14 +5:29

D70

Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 313 Ryynänen Eliisa Pihkaniskat 17:52 +0
2. 310 Malmsten Beatrice Lynx 18:16 +24
3. 311 Luoma Helena Pihkaniskat 20:38 +2:46
4. 312 Heimonen Arja Navi 27:32 +9:40

D75

Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 356 Tanska Eeva Espoon Suunta 45:46

D20

Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 315 Pellonperä Sofia Espoon Suunta 16:48
2. 316 Koistinen Milla Hyvinkään Rasti 18:20 +1:32
3. 314 Korte Camilla Rasti-Lukko 23:49 +7:01

D18

Lähti: 6, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 320 Heikkilä Suvi Lynx 15:46 +0
2. 318 Nietula Minja Helsingin Suunnistajat 15:47 +1
2. 321 Nurminen Kaarina Tampereen Pyrintö 15:47 +1
4. 319 Raasakka Liisa Espoon Suunta 15:56 +10
5. 323 Norrbacka Salla Lynx 17:29 +1:43
6. 322 Tala Juulia Helsingin Suunnistajat 18:11 +2:25

D16

Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 332 Turakainen Veera Lynx 13:15 +0
2. 328 Sallila Katarina Helsingin Suunnistajat 13:25 +10
3. 331 Nikkinen Saana Hiidenkiertäjät 14:36 +1:21
4. 329 Nyman Ida Lynx 15:05 +1:50
5. 330 Rantakokko Merianna Helsingin Suunnistajat 15:10 +1:55
6. 324 Backman Wilhelmina OK77 15:23 +2:08
7. 325 Määttälä Fanni Espoon Suunta 16:49 +3:34
8. 326 Rajala Anni Helsingin Suunnistajat 16:55 +3:40
9. 327 Leppänen Iisa Navi 32:25 +19:10

D15

Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0

1. 338 Rehberger Nadja Helsingin Suunnistajat 14:10
2. 359 Pellikka Virna Hiidenkiertäjät 14:45 +35
3. 334 Tupitsa Milla Helsingin Suunnistajat 15:15 +1:05
4. 361 Aunila Veera Helsingin Suunnistajat 17:16 +3:06
5. 337 Varjola Mette Koovee 17:36 +3:26

D14

Lähti: 14, Keskeytti: 0, Hylätty: 1

1. 342 Ryynänen Ella Pihkaniskat 12:06 +0
2. 346 Lehtinen Lotta Helsingin Suunnistajat 12:42 +36
3. 350 Lukkari Matilda SK Uusi 13:19 +1:13
4. 353 Saarinen Hetta Hyvinkään Rasti 13:26 +1:20
5. 345 Lehtonen Lilja SK Uusi 13:48 +1:42
6. 352 Viippola Sofia Helsingin Suunnistajat 14:28 +2:22
7. 360 Sundberg Viliina Lynx 15:00 +2:54
8. 355 Harjamäki Manja Helsingin Suunnistajat 15:24 +3:18
9. 351 Backman Alexandra OK77 15:25 +3:19
10. 341 Mbembela Kia Lynx 16:43 +4:37
11. 347 Loukkalahti Aino Rajamäen Rykmentti 17:46 +5:40
12. 348 Nurmiainen Elsa OK Raseborg 23:25 +11:19
13. 354 Löfgren Wilma Rajamäen Rykmentti 25:00 +12:54
343 Sauso Aada Helsingin Suunnistajat Hyl.